Субота, 27.04.2024, 03:21

Головна » 2013 » Березень » 9 » Літературна кав’ярня «Мелодія двох сердець»
Літературна кав’ярня «Мелодія двох сердець»
Вона прийшла непрохана й неждана,
І я її зустріти не зумів,
Вона до мене випливла з туману
Моїх юнацьких несміливих снів.

Василь Симоненко

14 лютого в бібліотеці-філії для юнацтва відбулася літературна кав’ярня «Мелодія двох сердець». Ведучі масового заходу завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська та бібліотекар абонементу Леся Кадоб’янська вели мову про найпрекрасніше почуття людини – кохання. Кохати хочуть всі. І це так природно, як росте трава весною. Кохання… Про нього мріють, його чекають. І ось воно прийшло до вас. Скільки сердечних переживань!!!
Учасники зустрічі учні 10-А класу ЗОШ№3 та класний керівник Костельна Людмила Михайлівна поринули в загадковий світ кохання. Вони дізналися про цікаві обряди і традиції святкування Дня св. Валентина в давнину і в наш час, як закохані всього світу відзначають це найромантичніше свято року. Працівники бібліотеки помандрували з присутніми по країнах: Італії, Австралії, Австрії, Англії, Вірменії, Німеччині, Данії, Ісландії, Канаді, Фінляндії, Франції, Швеції, Південно-Африканській Республіці, Індії та ін.
Особливу увагу привернуло святкування у Польщі. Там 14 лютого всі бажаючі відвідують Познанську метрополію, де, за повір'ям, покояться мощі св. Валентина, а над головним престолом знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що паломництво до неї допомагає в любовних справах.
На зустрічі також прозвучали  стародавні легенди про закоханих.
Кохання часто проходить через багато випробувань. Але, не дивлячись ні на які перешкоди, люди завжди чекають на нього.

Всі присутні підписати сердечка - «валентинки», якими прикрасили «Дерево кохання». Хоча на вулиці ще зима, та в бібліотеці деревце зацвіло сердечками - «валентинками» з побажаннями зустріти свою половинку та зізнаннями в коханні.
Темі кохання була присвячена книжково – ілюстративна виставка «Любові всевишній присвячується».

Світлини літературної кав'ярні дивіться тут.

Категорія: Заходи 2013 року | Переглядів: 628 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день валентина, кохання | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2013  »