Четвер, 25.04.2024, 10:53

Головна » 2017 » Серпень » 25 » Локація «Книжковий намет» та літературна майстерня
Локація «Книжковий намет» та літературна майстерня

з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та

26-ї річниці Незалежності України

Цікаво та захоплююче пройшов дитячий квест «Хай у серці кожної дитини, живе любов до України», адже квест – це найкраща розвага для дітей та рухлива гра-випробування,. На учасників чекали спортивні, дотепні та таємничі перегони, де потрібно було проявити сміливість та кмітливість, розум та креативність і вміти організувати команду, вибрати правильний шлях до перемоги.

Діти випробовували себе на локаціях: «З Україною в серці», «Козацька битва», «Мандруємо містами України», «Подорож в Карпати», «Ігрокрос», «Книжковий намет» та «Україна – це ти». Перемогла команда «Крила миру», яка найшвидше впоралась із завданнями. Діти отримали дипломи та призи (придбані за кошти, виділені з міського бюджету). Інші учасники теж успішно пройшли етапи змагання та склали загадане слово - «УКРАЇНА». На згадку всі отримали пам’ятні призи та запрошення від адміністрації парку на разове безкоштовне відвідування атракціону.

У незабутній творчій атмосфері пройшла літературна майстерня. Ведучі зробили короткий екскурс в історію української літератури. Всі присутні мали можливість спробувати себе в ролі літератора та продекламувати свої вірші. Особливо цікавими були патріотичні вірші калуських поетес Розалії Боднарчук та Ії Ходорівської, студенток університету ІІІ віку Поліни Овсянової та Ірини Захарової. Показали свою майстерність і молоді автори – студентка калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Вікторія Богуцька та студентка Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича Любов Павлишин. Родзинкою літературної майстерні став письменник, блогер та культменеджер Остап Микитюк. Він зачитував і вірші своїх колег по перу і свої власні.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 481 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літературна майстерня, квест | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2017  »