Середа, 08.05.2024, 18:56

Головна » 2014 » Липень » 14 » Майстер-клас «Подорож у країну «Котовасію»
Майстер-клас «Подорож у країну «Котовасію»

У кого є кішка, той може не боятися самотності.
Даніель Дефо

Юні учасники майстер - класу переглянули відеофільм про історію одомашнення котів. Вони дізналися, що найперші археологічні відомості про одомашнення котів відносяться до часу приблизно 9500 років тому та були знайдені на Кіпрі. Україна входить в 10 країн з найбільшою чисельністю населення котів (станом на 2006 рік), ставши домом для 7 350 000 домашніх котів. Нинішні породи домашніх кішок поділяються на дві групи — короткошерсті і довгошерсті. У світовому стандарті зареєстровано понад 57 порід цих тварин.
Кожна кішка має свій характер, особливості поведінки, звички, по-різному ставиться до господаря і тих, хто її оточує.Тому бібліотекарі розповіли цікаві факти про котів, як правильно вибирати домашнього улюбленця, як за ними необхідно доглядати.
Кішки стримані в прояві почуттів, але дуже прив'язані до свого дому і господаря. Вибирати пухнастого друга слід так, щоб згодом ні ви, ні він (або вона) не пошкодували про свій вибір. Бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк наголосила на тому, що домашня тварина - це велика відповідальність, і, перш за все, за життя і здоров'я тієї істоти, якій судилося стати ще одним членом вашої родини.

Майстер-клас проводила завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська.
Під час виготовленя котиків діти розгадували загадки про котів, котинят та кішечок та переглянули мульфільм "Відчайдушний кіт Васька".
 Всіх зацікавили книги про котів, представлені на бібліотечній виставці. Декілька паперових котиків юні читачі подарували бібліотеці та прикрасили ними виставку.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 595 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2014  »