П`ятниця, 26.04.2024, 06:00

Головна » 2015 » Червень » 17 » Мандрівка журнальними виданнями для дітей «З журналом по країні знань»
Мандрівка журнальними виданнями для дітей «З журналом по країні знань»

Бібліотека-філія для юнацтва провжує приймати у себе учнів, які відпочивають у оздоровчих літніх таборах.
17 червня діти 3 загону (вихователь Хома Світлана Ярославівна) та 5 загону (вихователь Мельник Анастасія Степанівна) ЗОШ№10 вирушили у мандрівку журнальними виданнями для дітей «З журналом по країні знань».
Спільно з бібліотекарями юні чомучки полистали яскраві сторінки тау віршованій формі докладно дізналися про журнали: "АНГЕЛЯТКО","ЯБЛУНЬКА", "СТЕЖКА", "КОЛОСОК", "СТЕЖИНКА", "СМАЙЛИК" та інші.

У нашій бібліотеці живе багато журналів різної направленості, для різного віку та на будь-який смак.
Вони  з нетерпінням чекають на  зустріч із  маленькими читачами. Адже на їх сторінках багато  цікавих, пізнавальних, захоплюючих  розповідей, оповідань, віршів, які  допоможуть у навчанні, навчать логічно мислити, відкриють  таємниці  навколишнього світу. А  ще є журнали, з якими можна  весело і змістовно провести дозвілля, навчитися робити цікаві речі, вони запропонують  багато подорожей, конкурсів,  вікторин, кросвордів.

Діти переконалися, що коли прочитають ці журнали то отримають відповіді на безліч цікавих, мудрих, кумедних запитань, які постійно виникають у них і на які дорослі не завжди можуть відповісти: "Як виглядають інопланетяни?", "Навіщо півням гребінь на голові ?", "Чому людям подобається солодке, а гірке - ні?",  "Хто вигадав пісню?",  "Хто створив першу картину?", "Чому Венера крутиться проти часової стрілки?", "Як виміряти довжину блискавки і веселки?", "Чому нас називають людьми", " Чи є у Всесвіті планета, схожа на нашу?", " Чому вода мокра?", "Як на землі виникли гори?", "Де люди відпочиватимуть у майбутньому?"...

Завершилася мандрівка запрошенням бібліотекарів:
Звичайно, про журнали почули ви не все.
А щоб дізнатись більше – то ви часу не гайте:
в бібліотеку завітайте і ЖУРНАЛИ ЧИТАЙТЕ.
Тож, любі чомусики, частіше гортайте сторінки дитячих журналів і газет та дізнавайтеся безліч нового та цікавого.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 709 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літній табір, журнали для дітей | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »