П`ятниця, 26.04.2024, 06:12

Головна » 2012 » Серпень » 14 » Міський етап обласного конкурсу юнацького читання «Найкращий читач року»
Міський етап обласного конкурсу юнацького читання «Найкращий читач року»
Найкращим читачем року стала Олеся Лучко

У цьому році управлінням культури, національностей та релігій ОДА та обласною бібліотекою для юнацтва було оголошено обласний конкурс юнацького читання «Найкращий читач року», до участі в якому активно долучилися й юні калушани.
Учора, 9 серпня, в Калуській бібліотеці-філії для юнацтва звучали привітання учасникам і переможцям міського етапу цього конкурсу, в якому взяли участь найактивніші читачі бібліотек-філій міської централізованої бібліотечної системи.
Всього в конкурсі взяли участь п’ятнадцять юних читачів міста. Членам журі було дуже важко визначити переможців, адже всі учасники намагалися дати правильну і якнайповнішу відповідь на поставлені запитання. Тому довелося вибирати дійсно кращих з кращих.

Третє місце та «бронзову» медаль присуджено учениці НВК «ЗОШ І-ІІІ № 10-ліцей» Анні Бігун, яка є читачем бібліотеки – філії  для дітей №2. Друге місце та «срібну» медаль отримала Соломія Гладка, учениця ЗОШ № 6, яка відвідує бібліотеку – філію для дітей № 1. Перше місце та «золоту» медаль отримала Олеся Лучко зі школи-ліцею №10. Вона є читачем центральної дитячої бібліотеки. Ще дванадцятеро найактивніших читачів міських бібліотек стали лауреатами конкурсу.
За умовами конкурсу учасник, який зайняв І місце в міському етапі обласного конкурсу «Найкращий читач року» запрошується на заключний етап до м. Івано-Франківська в обласну бібліотеку для юнацтва, який відбудеться у вересні.
Усі конкурсанти отримали в подарунок книги калуського письменника Богдана Тимківа, видані за кошти Калуської міської організації Партії регіонів, а також книги про історію України та книги письменників Прикарпаття.

Вітала юних учасників конкурсу та вручила нагороди директор ЦБС Наталія Воробець. Вона побажала ніколи не втрачати віри у людей і гармонії буття, завжди мати можливість погортати хорошу книгу і знайти слова, що доходитимуть до самого серця, до юної душі.
Ведучими заходу були завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська та бібліотекар бібліотеки-філії для юнацтва Леся Кадоб’янська, які розповіли про роль читання для розвитку особистості, для духовного зростання молоді, продемонстрували фотопрезентацію «Бібліотеки світу».
Переможцем може стати кожен. Головне ніколи не зупинятися на досягнутому. Тільки від кожного з нас залежить наше майбутнє та висота поставлених перед собою цілей. І можливо вже через декілька років імена юних читачів стануть відомі на Прикарпатті, а то й у всій Україні. Адже саме таким юним, молодим, активним формувати нову еліту України і надалі піднімати престиж книги та бібліотеки.
Оксана Матковська,
бібліотекар бібліотеки-філії для юнацтва
(Дзвони Підгір’я.-2012.-10 серп.)

Дивіться фотогалерею та відео конкурсу.

Категорія: Заходи 2012 року | Переглядів: 663 | Додав: jun-biblioteka | Теги: кращий читач, конкурс | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2012  »