Вівторок, 19.03.2024, 11:51

Головна » 2018 » Червень » 6 » Пізнавальна екологічна година «Правила відпочинку. Які вони?».
Пізнавальна екологічна година «Правила відпочинку. Які вони?».
5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей!
Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Щоб відпочинок на природі не приніс небажаних проблем потрібно поважати мешканців лісів та водойм, а також подбати про свою безпеку.

5 червня до бібліотеки-філії для юнацтва завітали вихованці з оздоровчих літніх таборів «Водограй» ЗОШ№10 та табору «Літній» ЗОШ№6 (загін «Смайлик»). Вони взяли участь у пізнавальній екологічній годині «Правила відпочинку. Які вони?». Бібліотечні працівники розповіли про основні правила поведінки під час подорожі до лісу та під час відпочинку на воді. Та особливо зацікавила усіх інформація про правила поведінки при екстремальних ситуаціях на відпочинку. Діти дізналися про способи подолання перепон; про правила збирання грибів; як поводитися, якщо заблукав у лісі; які необхідні дії, якщо вкусила змія та багато ін.

Зустріч супроводжувалася слайд-презентаціями «Моє улюблене місце відпочинку на природі», «Лісові ягоди: їстівні та отруйні», мультфільмом «Корисні підказки», вікторинами, загадками.

Діти чудово, весело та корисно провели час в бібліотеці-філії для юнацтва.

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 461 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літній табір в бібліотеці | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »