Четвер, 28.03.2024, 19:52

Головна » 2018 » Березень » 3 » Пізнавально-розважальна година «Котячий світ»
Пізнавально-розважальна година «Котячий світ»
1 березня - Міжнародний день котів

В бібліотеці-філії для юнацтва відбулася пізнавально-розважальна година «Котячий світ», присвячена Міжнародному дню котів.

У перший день весни багато країн відзначають Міжнародний день котів. Керівник хобі-клубу «Стильні фантазії» Ганна Мартинюк розповіла присутнім про історію одомашнення кішок та повідомила надзвичайно цікаві факти про котів. Кішки живуть у людській оселі понад 9500 років. Існує 256 порід домашніх котів. Нещодавно французькі дослідники підрахували, що на Землі живе близько півмільярда домашніх кицьок, більшість з них – у США. Усіх зацікавила інформація про незвичайні властивості кішок, про їхню відданість господарям, уміння передбачати природні катастрофи тощо. Наука, яка займається вивченням цього виду тварин, твердить, що кішки є надзвичайно розумними створіннями, багато в чому перевершують собак. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов'язком.
Багато книжок написані про них, створені чудові мультфільми та художні фільми. Але жодний не може передати унікальний характер котів.

Впродовж пізнавально-розважальної години відбувалися: відгадування загадок, знайомство з книгами про котів і, звичайно, майстер-клас з виготовлення котиків казкових-різнокольорових.

На засіданні хобі-клубу спілкування було жвавим, веселим і надзвичайно позитивним.

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 386 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день котів | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »