Четвер, 02.05.2024, 00:25

Поетична сторінка
23 серпня – День Державного Прапора України

Любіть Україну як сонце любіть,

Як вітер і трави і води.
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.
В.Сосюра

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Важливу роль у житті нашого суспільства відіграє патріотична поезія. Поезія виховує у наших серцях почуття гордості за нашу Батьківщину і наш прапор! Поети допомагають людям боротися за власну свободу, допомагають своїм словом направити людей в бік правди та волі. Завдяки поетам та їх поезії, людині не так страшно йти в бій за волю та свободу.

Працівники бібліотек міської ЦБС провели в Парку культури ім. І.Франка читання поезій про рідний краї, символіку України. Це було свято слова і поклику душі. Скільки ніжних поетичних слів прозвучало з вуст калушан, які висловили гарячу любов до краю, до України.
Дуже приємно було для організаторів та гостей свята переконатися, що Калуш багатий на талановитих людей, адже майже всі читали власні поетичні твори.
Навчати любити Україну, рідну оселю, наповнювати душу людяністю, правдою і теплотою. Саме в цьому бачить найважливішу місію поезії калуський поет Богдан Сімків. В минулому році вийшла в світ шоста збірка поета «Світло у темряві». До неї ввійшла поезія, яка була написана на барикадах у Києві на Майдані. Також є вірші про Хресну дорогу.

В минулому році у світ вийшла перша збірка Олесі Франко під життєствердною назвою «Істина життя». До книги увійшли вірші на тему життя, віри в Бога, любові, зокрема любові до рідної землі, дружби і, звичайно, музики.
Потішили присутніх поетичними творами також талановита сім’я Мельників – мати Наталія та донька Катерина, які зачитали власну поезію.

Студенти Університету III віку теж виявили бажання прочитати власні твори. Вірші читали:  Захарова Ірина Федорівна («Україно», «До Шевченка»); Овсянова Поліна Василівна («Про незалежність»); Томащук Тетяна Йосипівна («Молитва за Україну», «Пісня про місто»); Бенько Марія Василівна («До Дня Незалежності»).

На завершення  поетичних читань ведуча побажала усім, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 543 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день державного прапора, поетична сторінка | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »