Субота, 27.04.2024, 00:27

Головна » 2017 » Грудень » 7 » Правова зустріч «Молодь і право: розуміти, знати, дотримуватися»
Правова зустріч «Молодь і право: розуміти, знати, дотримуватися»
Всеукраїнський тиждень права

Щороку в грудні місяці проходить Всеукраїнський тиждень права.
У зв’язку з цим сьогодні, 5 грудня, в бібліотеці-філії для юнацтва, в рамках засідання клубу «СОВА», відбулася зустріч студентів Калуського політехнічного коледжу з працівниками Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та фахівцем МРС з питань пробації під назвою «Молодь і право: розуміти, знати, дотримуватися».

Працівники Центру Іванна Грещук та Ольга Бульба розповіли присутнім про систему безоплатної допомоги в Україні загалом та про роботу Калуського центру зокрема, роз’яснили поняття первинної та вторинної допомоги. Також молодь дізналася, які категорії осіб мають право на неї.
Представник Центру Ольга Бульба розповіла про основні права дитини (неповнолітніх) в Україні та шляхи їх захисту. Особливо студентів зацікавило обговорення прав, що гарантуються міжнародним та національним законодавством у сфері сімейного життя та у сфері праці.

Фахівець МРС (міськрайонного сектору) з питань пробації Василина Боратюк повідомила про статистику притягнення неповнолітніх до кримінальної відповідальності. Розповіла також про злочини, які найчастіше скоюють неповнолітні, основні причини їх здійснення та покарання за ці злочини.

Усі учасники заходу отримали різноманітні інформаційні буклети на тему права. Також присутні мали можливість ознайомитися з викладкою літератури «Права і обов’язки. Знай і виконуй», яку організувала бібліотекар читального з
алу Марія Кадоб’янська.

Дивіться також відеосюжет заходу

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 504 | Додав: jun-biblioteka | Теги: тиждень права, день права | Рейтинг: 0.0/0