П`ятниця, 26.04.2024, 16:15

Головна » 2019 » Березень » 27 » Презентація книги прикарпатської письменниці Віталії Савченко "Казки лісу"
Презентація книги прикарпатської письменниці Віталії Савченко "Казки лісу"
 Всеукраїнський тиждень дитячого читання

28 березня до Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці-філії для юнацтва відбулася презентація книги прикарпатської дитячої письменниці Віталії Савченко «Казки лісу». Маленькі читачі із задоволенням поринули в чарівний світ казки.

Знайомство вихованців ДНЗ «Золотий ключик» (середні групи: «Краплинка», «Ангелятко», «Ромашка» та «Пізнайко») розпочалося з казочки Віталії Савченко «Як від білочки слова втікали» про білочку Рудельку.

Юні актори Милючихіна Марія, Гаразд Андрій, Савчин Максим, які є вихованцями гуртка театрального мистецтва «Браво» ЦХТДЮМ під керівництвом Джуган Любові Мирославівни, представили виставу за мотивами цієї казки. Вистава пройшла на «Ура!». Дітям дуже сподобалася казочка про білочку і вони забажали почути ще інші казочки Віталії Савченко. Письменниця з радістю виконала їхнє бажання. А також казкарка запропонувала діткам пограти в гру «З якої казки?».

На завершення маленькі читачі отримали розмальовки героїв з казок письменниці. А юні актори були нагороджені Подяками та призами.

Всі були у захваті від зустрічі з чарівницею-казкаркою Віталією Савченко.

Приємним сюрпризом стала новина, що всі бібліотеки міста отримають книгу Віталії Савченко «Казки лісу», кошти на придбання якої виділено з міського бюджету.

Дивіться також фотогалерею зустрічі

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 472 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Савченко Віталія | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »