П`ятниця, 26.04.2024, 11:10

Головна » 2015 » Травень » 26 » Субкультурний екскурс «Поза форматом»
Субкультурний екскурс «Поза форматом»
Засідання молодіжного клубу «СОВА»

26 травня в бібліотеці-філії для юнацтва відбулося засідання молодіжного клубу «Сова».
Керівник клубу та бібліотекар читального залу бібліотеки-філії для юнацтва Леся Кадоб’янська, наголосила, що членами клубу є молодь, яка бажає спілкуватися з ровесниками, обмінюватися думками про все, що хвилює сучасну молодь, активно дискутувати про творчість, культуру; бути допитливим і активним в пошуку відповідей, поглибити свої знання і поділитися ними з іншими.
У рамках засідання клубу «Сова» молоді люди здійснили субкультурний екскурс «Поза форматом».

Метою засідання було знайомство з  особливостями сучасних субкультур, аналіз причин вступу молоді у неформальні об’єднання, виявлення плюсів та мінусів деяких субкультур, з’ясування їх впливу на розвиток особистості.

Залучаючи аудиторію до дискусії, керівник клубу запропонувала переглянути відеофільм «Молодіжні субкультури».

Бібліотекарі спільно з учасниками зустрічі детальніше розглянули  поняття субкультур в молодіжному середовищі, їх типологію та характерні елементи (мова, символіка, традиції, норми і цінності).
Протягом години, студенти із зацікавленістю аналізували позитивні та негативні сторони сучасних молодіжних субкультур,  скінхеди, панки, готи, емо, металісти, байкери, репери,  хіп-хопери, толкієністи, хакери та ін.
Учасники ділилися враженнями від зустрічі з деякими представниками молодіжних субкультур.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 525 | Додав: jun-biblioteka | Теги: субкультура | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »