П`ятниця, 26.04.2024, 22:33

Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Свято любителів фауни «Ці кумедні тварини»
Свято любителів фауни «Ці кумедні тварини»
4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин

Минулого тижня в бібліотеку-філію для юнацтва завітали юні любителі тварин. Адже 4 жовтня відзначають Всесвітній день тварин. Цей день є чудовим приводом поспілкуватися про братів наших менших, про домашніх улюбленців.
Вперше Всесвітній день тварин відзначали в 1931 році, коли відповідне рішення про заснування свята прийняли засідателі Міжнародного конгресу прихильників громадського руху з захисту природи. Цей захід відбувся у Флоренції.
Заступником всіх тварин у католицизмі вважається Франциск Ассизький. Його пам’ять шанують 4 жовтня. Саме тому для святкування Всесвітнього дня тварин була обрана саме ця дата. Всесвітній день тварин — це також привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Спершу всі відвідувачі дізналися про історію виникнення свята, почули цікавинки про тварин. З великим азартом діти взяли участь у гумористичній міні-вікторині, присвяченій любителям котів. Кожен учасник свята один наперед одного хотів розповісти про свого домашнього улюбленця, його звички, поділитися правилами догляду за твариною.

Привернула увагу дітей книжкова виставка про тварин. Особливою популярністью користувалися книги, які потрібно читати в 3D-окулярах.
Завершилося свято переглядом мульфільму екологічної тематики та цікавих кумедних відеороликів з життя котів.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 569 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день захисту тварин | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »