П`ятниця, 26.04.2024, 13:12

Головна » 2015 » Січень » 29 » Творча майстерня з виготовлення новорічної атрибутики.
Творча майстерня з виготовлення новорічної атрибутики.

Закінчилися зимові свята… Разом з ними завершила роботу і творча майстерня з виготовлення новорічних різдвяних прикрас, листівок та сувенірів, яка діяла з 19 грудня 2014 року до 19 січня 2015 року з 15.00 до 17.00 в бібліотеці-філії для юнацтва.
Зима – це час, коли після напружених осінніх місяців люди можуть відпочити. Цьому неабияк сприяють довгі зимові вечори та велика кількість свят. Як відомо, приємним та хорошим відпочинком є творчість. У процесі творчої діяльності людина хоч трохи змінює свій навколишній світ, середовище, побут. Зайняті мистецькою діяльністю краще розвивають власне творче бачення, розуміння кольору, форми, пропорцій, шліфують навики асоціативного мислення. Митець шукає певну схожість виробу (твору, малюнку тощо) до природнього прототипу, старається влучно поєднувати різну діяльність, організовувати саме життя так, щоб отримувати задоволення і насолоду від краси.
Для сприяння розвитку гармонійної особи-творця, для усіх бажаючих в бібліотеці-філії для юнацтва була відкрита творча майстерня з виготовлення новорічної атрибутики.

Учасники майстерні з захопленням власноруч виготовляли новорічні листівки, прикраси, шкатулки та інші сувеніри, які дарували своїм рідним, близьким та друзям.

Творчість завжди приносить задоволення та позитивні емоції. А ще відвідувачі майстерні отримали багато позитиву від невимушеного спілкування з бібліотекарями та іншими юними колегами по творчій зайнятості. Усе це створювало  атмосферу справжнього свята та новорічної казки!

Більше фото дивіться в галереї.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 520 | Додав: jun-biblioteka | Теги: творчість, майстер-клас | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »