Субота, 27.04.2024, 04:02

Головна » 2017 » Грудень » 12 » Урок доброти «Дивіться на нас, як на рівних»
Урок доброти «Дивіться на нас, як на рівних»

12 грудня в бібліотеку-філію для юнацтва завітали студенти Калуського політехнічного коледжу на урок доброти «Дивіться на нас, як на рівних», на якому йшла мова про людей з обмеженими можливостями.
Практичний психолог Князевич Марія Василівна наголосила, що людей з функціональними обмеженнями у всьому світі дуже багато, і кількість їх постійно зростає. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Людина невинна, що народилася або стала протягом життя саме такою. Вона невинна в тому, що не завжди може працювати і сама себе забезпечувати.

Працівники бібліотеки підготували слайд презентацію «Люди, які підкорили світ в інвалідному візку» про людей, які попри свої недуги – прив’язаність до візка, відсутність слуху чи зору, демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію.
Студенти переконалися, що серед українців є люди, з яких варто брати приклад. Серед них рівненське подружжя Сіваків Іван та Надія, яке танцює на візках; Даша Безкостна, яка хворіє на ДЦП, художниця; Олена Акопян - українська спортсменка, чемпіонка та багаторазовий призер літніх паралімпійських ігор з плавання, дворазовий призер зимових паралімпійських ігор з лижних гонок та біатлону, заслужений майстер спорту України, нагороджена орденом «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступеня та орденом княгині Ольги ІІ та ІІІ ступеня; Юлія Ресенчук, дівчина з інвалідністю прикута до візка через автокатастрофу, є успішною бізнес-леді, очолює благодійний фонд, бере участь у модному показі як модель, знімається у зіркових фотосесіях; Максим Веракса - український плавець, має порушення зору, чотириразовий паралімпійський чемпіон і володар бронзової нагороди Ігор-2008 та багато інших. Вони своїм життям стверджують, що івалідність – це не вирок. Інваліди можуть бути і стають відмінними фахівцями, політиками, економістами, музикантами, письменниками, соціально-активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 533 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день інвалідів | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »