Четвер, 25.04.2024, 00:27

Головна » 2020 » Січень » 22 » Вебінар для бібліотекарів "Дія. Цифрова освіта"
Вебінар для бібліотекарів "Дія. Цифрова освіта"

Працівники бібліотеки-філії для юнацтва долучилися до он-лайн трансляції вебінару для бібліотекарів "Дія. Цифрова освіта"

21 січня бібліотечні працівники Комунального закладу «Централізована бібліотечна система» взяли участь у вебінарі «Дія. Цифрова освіта», який провела заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
11 січня 2020 р. Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю, це означає, що 6000 бібліотек по всій Україні зможуть долучитися до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» та популяризуватимуть цифрову освіту. У комп'ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Бібліотеки стануть першими амбасадорами проєкту «Дія. Цифрова освіта».
Даний проєкт втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Під час вебінару працівники бібліотек дізнались як працювати з платформою цифрової грамотності, проходити тести, шукати потрібні курси; як спрямувати відвідувачів бібліотеки, які захочуть навчатися цифровій грамотності у бібліотечному просторі, як допомогти візитерам бібліотеки пройти навчання на сайті osvita.diia
.gov.ua
Категорія: Заходи 2020 року | Переглядів: 385 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Вебінар для бібліотекарів Дія. Цифр | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »