Четвер, 25.04.2024, 11:30

Головна » 2017 » Грудень » 9 » Відео-лекторій зустріч «Стоп насильству!»
Відео-лекторій зустріч «Стоп насильству!»
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.7 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в бібліотеці - філії для юнацтва відбувся відео-лекторій зустріч «Стоп насильству!», де десятикласники Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 мали можливість не тільки переглянути презентацію та відеоматеріали, а й поспілкуватися з спеціалістами Калуського міського ЦСССДМ, волонтерами ЦСССДМ та представником управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту.

Особливу увагу фахівці соціальної роботи ЦСССДМ Уляна Бялик, Зоряна Рудобашта, Ярослав Гвоздецький, представник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Аліна Бігун приділили попередженні домашнього насильства, зупинилися на розкритті форм насильства в сім’ї: фізичного, сексуального, психологічного та економічного. Проблема домашнього насильства щодень набуває дедалі більшої гостроти й актуальності. Найбільше від нього страждають жінки та діти. Були наведені статистичні дані щодо домашнього насильства в Україні.

Молодь дізналася про установи, які працюють в напрямку попередження насильства в місті Калуші та про Центр соціально - психологічної допомоги (кризовий центр) в смт. Верховина, де надається тимчасовий притулок та безплатне харчування людям, що потрапляють до нього, вирішуються проблеми через які людина опинилася в кризовій ситуації (а саме допомога у пошуку житла, працевлаштування, навчання, перекваліфікація, вирішення юридичних аспектів проблеми, виготовлення втрачених документів, збір документів на отримання соціальних виплат та допомог, психологічна, соціально-педагогічна та медична допомога). Для цього в Центрі працюють відповідні спеціалісти: соціальний педагог, психолог, юрисконсульт, медпрацівник.
Фахівці соціальної роботи наголосили на тому, що не потрібно боятися шукати допомоги, уміти захистити себе та своїх ближніх!!!
На завершення учасники зустрічі отримали інформаційні буклети «Сім’я без насильства», підготовлені фахівцями соціальної роботи ЦСССДМ.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 562 | Додав: jun-biblioteka | Теги: 16 днів проти насильства | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »