Вівторок, 19.03.2024, 11:23

Головна » 2018 » Червень » 9 » Відео-мандрівка вглиб океанів «Океан – колиска життя»
Відео-мандрівка вглиб океанів «Океан – колиска життя»

8 червня – Всесвітній день океанів

Екологічну виставку-подорож «Світ безмежний океанів», присвячену океанам, презентувала 8 червня бібліотека-філія для юнацтва.

Також для дітей із загону «Краплинки-веселинки», які відпочивають у літньому таборі «Водограй» ЗОШ №10, було організовано відео-мандрівку вглиб океанів «Океан – колиска життя».

Бібліотекарі коротко розповіли про Тихий, Атлантичний, Індійський, Північний Льодовитий, та Південний океани. А потім запросили всіх присутніх здійснити неймовірну подорож і поринути у загадковий світ морських глибин! Під час мандрівки діти розгадували загадки, переглядаючи відео-загадки «Подорож у світ мешканців водойм», переглянули сюжет з надзвичайно красивого, захоплюючого документального фільму «Грандіозна мандрівка вглиб океанів», який занурює у загадковий підводний світ.
Ведучі наголосили, що в результаті згубної діяльності людини багато видів флори і фауни, що населяють Світовий океан, опинилися на межі зникнення. Цю тему розкрив відеоматеріал «Найцікавіші факти про Світовий океан».
На завершення подорожі всі бажаючі виготовили яскравих різнокольорових рибок та взяли участь у грі «Піймай рибку».

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 525 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день океанів | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »