П`ятниця, 29.03.2024, 11:26

Головна » 2014 » Липень » 5 » Відеосалон «В країні Мультляндії»
Відеосалон «В країні Мультляндії»

Канікули продовжуються!
Гостинно відкрив двері для дітей відеосалон «В країні Мультляндії», організований в бібліотеці-філії для юнацтва.

Дуже багато мультфільмів створені на основі казок та книжок для дітей. Тому не випадково в програму перегляду мультиків працівники бібліотеки-філії для юнацтва  включили  повнометражний багатосерійний мультфільм за мотивами роман-казки Миколи Носова на основі ілюстрацій Г. Рубля.

Мультик створений по казках: «Пригоди Незнайка і його товаришів», «Незнайко в Сонячному місті», «Незнайко на Місяці».
«Пригоди Незнайка і його товаришів» — весела повість про казкових коротульок — вченого Знайка, дивакуватого Незнайка, майстрів Шпуптика й Гвинтика та інших цікавих малюків і малючок, про подорож на повітряній кулі й пригоди, яких довелося зазнати мандрівникам.
«Незнайко в Сонячному місті» - роман-казка про нові пригоди коротульки Незнайка та його друзів Кнопочки і Пістрявенького в Сонячному місті.
Роман-казка М. Носова «Незнайко на Місяці» є заключною частиною трилогії про пригоди казкового чоловічка Незнайка. Діти познайомилися з героями, вирушили разом з Незнайком у захоплюючу подорож на Місяць і дізналися багато нового, цікавого й корисного.
Для любителів казок М. Носова була організована книжкова виставка.

Після перегляду цього мультфільму бібліотекарі демонстрували мультики по заявках дітей.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 732 | Додав: jun-biblioteka | Теги: відеосалон, мультляндія | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2014  »