П`ятниця, 26.04.2024, 09:25

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Виготовлення листівок «Подарунок серця»
Виготовлення листівок «Подарунок серця»
14 лютого – День Святого Валентина

Вже стало традицією у День всіх закоханих дарувати листівки-валентинки своїм коханим, рідним, друзям. Цей маленький знак уваги вносить особливу щирість і теплоту. Подарункові листівки, виготовлені своїми руками, завжди є несподіваними і неповторними, вони залишаються на довго у спогадах рідних і близьких. Тому на передодні Дня Святого Валентина в бібліотеку-філію для юнацтва завітало багато охочих цікаво, весело провести свій вільний час і звичайно самостійно зробити оригінальну листівку.

Під час виготовлення листівок, керівник хобі-клубу Ганна Мартинюк розповідала про цікаві факти святкування Дня Святого Валентина у різних країнах світу.
Молода рукодільниця Оксана Вєчкутова продемонструвала різні способи створення та декорування святкових листівок, використовуючи прості підручні матеріали та застосовуючи елементарні техніки.

Учасники заходу були надзвичайно задоволені, адже вони мали чудову нагоду поспілкуватися з ровесниками та зробити листівку-валентинку своїми руками.  Кожен мав можливість забрати листівку з собою та подарувати її своїм друзям, близьким.
Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 651 | Додав: jun-biblioteka | Теги: листівки-валентинки | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »