Четвер, 25.04.2024, 12:22

Головна » 2018 » Листопад » 17 » Віртуальна подорож «Мюнхен – рай для студентів»
Віртуальна подорож «Мюнхен – рай для студентів»
17 листопада -  Міжнародний день студентів, День українського студента
2018 рік - Рік німецької мови в Україні

В бібліотеці-філії для юнацтва відбулася віртуальна подорож «Мюнхен – рай для студентів», присвячена Міжнародному дню студентів, Дню українського студента та Року німецької мови в Україні.
Студенти Калуського політехнічного коледжу здійснили захоплюючу мандрівку до міста Мюнхен, яке займає 14-е місце у світовому рейтингу найкращих студентських міст світу. За якістю освіти Німеччина входить в першу п’ятірку країн світу (згідно Шанхайського рейтингу).
На фоні відеоматеріалу «Мюнхен з висоти пташиного польоту» ведучі-екскурсоводи - бібліотекар читального залу Марія Кадоб’янська та бібліотекар абонементу Наталія Савчак - розповіли про це найбільше місто Баварії. Молодь дізналася, що в Мюнхені діють такі вищі начальні заклади: Університет Людвіга та Максиміліана, Технічний Університет Мюнхена, Академія мистецтв, Університет збройних сил, Вища школа політики, Вища школа прикладних наук, Мюнхенська бізнес школа, Мюнхенська вища школа музики і театру, Вища школа телебачення та кінематографу, Вища школа економіки та менеджменту, Католицький університет, Євро бізнес коледж, Українська Суботня Школа м. Мюнхен та Український Вільний Університет.

Учасники віртуального туру відвідали деякі з перелічених університетів, пройшлися по коридорах та аудиторіях, почули розповіді про систему навчання та про умови студентського життя в них із уст молоді, яка там навчається.
Студентів особливо здивувало та вразило, що існує єдиний університет поза межами України з українською мовою викладання, з правом присвоєння вчених ступенів магістра та доктора наук. Про це вони дізналися, переглянувши відео репортаж про Український Вільний Університет, в своєму роді унікальний у світі. Такого не мають ні росіяни, ні поляки, ні інші народи.

Дуже зацікавив слухачів також відеоматеріал про Мюнхенський технічний університет, який вважається одним з найкращих навчальних закладів Мюнхена. Загалом студентам надзвичайно сподобалася відео мандрівка, адже вони вперше почули та побачили багато надзвичайно цікавої та корисної для себе інформації.
На завершення ведучі привітали молодь зі святом - Днем українського студента, та побажали, успішно завершивши навчання в Калуському політехнічному коледжі, вступити до престижних вузів не тільки в Україні, але й до вищих навчальних закладів за кордоном.

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 544 | Додав: jun-biblioteka | Теги: рік німецької мови в Україні, день студента в Україні | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »