Субота, 27.04.2024, 04:11

Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Всеукраїнський день бібліотек
Всеукраїнський день бібліотек
     30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в центральній бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка пройшли урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 70-річчя створення центральної дитячої бібліотеки. На святі  були присутні бібліотечні працівники міських та шкільних бібліотек, представники влади міста, літератори Калуша, та багаточисельні гості – користувачі бібліотек.

Із словами привітання до учасників святкового заходу звернулася заступник міського голови  Любов Максимович. У своєму виступі вона  зазначила, що у нашому місті створені всі умови для надання якісних бібліотечних послуг, адже бібліотека є другим домом для поціновувачів книги, та висловила щиру подяку працівникам всіх бібліотечних закладів за просвітницьку роботу. Згідно розпорядження міського голови кращих працівників було відзначено почесними грамотами та грошовими преміями. Та найприємнішим сюрпризом став подарунок від міської влади – комп’ютер для центральної дитячої бібліотека з нагоди ювілею.

Бібліотекарів також привітала начальник управління культури, національностей та релігій Іванна Гринів, яка побажала усім творчої наснаги, успіхів, добра і щоб усі починання увінчалися позитивним результатом. Іванна Романівна висловила подяку за багаторічну працю та вручила посвідчення про внесення імені до Книги пошани працівників культури Яцущак Ганні Михайлівні – ветерану бібліотечної справи, одній із найперших працівників центральної дитячої бібліотеки.
Також цього дня прозвучало чимало щирих слів від користувачів бібліотек. Вітали бібліотекарів вихованці дошкільного навчального закладу «Струмочок», які розказували вірші, співали та дуже артистично  зіграли свої ролі у міні-виставі. А також учні загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №11, загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 із поглибленим вивчення англійської мови та Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка.

Не забули про свято бібліотек і ті, хто безпосередньо працює з книгою –  відомі калуські письменники.
Привітання прозвучали від Івана Ткачика - поета, члена правління калуського товариства «Просвіта», поета Богдана Сімківа, письменника-байкара Володимира Сивобровенка та письменниці, вірші якої особливо подобаються маленьким читачам центральної дитячої бібліотеки, Розалії Боднарчук. Вона подарувала для центральної дитячої бібліотеки власноруч вишитий рушник.

На святі з вокальними та інструментальними номерами виступили учні Калуської дитячої музичної школи, лауреати міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів - Василина Довжанська, Марко Дума, Вероніка Мартинюк та Сергій Кульбанський.

На завершення урочистостей присутніх зі святом привітала директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Наталія Воробець та запросила всіх на запашну каву до бібліотечної кав’ярні.
Категорія: Заходи 2016 року | Переглядів: 643 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Всеукраїнський день бібліотек | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »