Субота, 20.04.2024, 09:26

Головна » 2017 » Червень » 4 » Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина»
Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина»

Активні користувачі бібліотеки-філії для юнацтва: Оксана Вєчкутова, Софія Виклинець, Оксана Куцій, Роман Овчар, які стали переможцями 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина», взяли участь в обласному етапі конкурсу в рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді».
30 травня в Івано-Франківській бібліотеці для юнацтва відбулися підсумки Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина». За підсумками конкурсу журі нагородило всіх представників бібліотеки-філії для юнацтва почесними грамотами та подарунками в номінаціях:
* Картина «Моя мальовнича Україна» – Романа Овчара (Калуський коледж культури і мистецтв, І курс, «Образотворче мистецтво»), за акварель «Моя рідна земля»;
* Вишивка «Полотно життя» – Оксану Вєчкутову, за вишивки стрічками;
* Вироби народного промислу «Рукотворні скарби»:
– Оксану Вєчкутову, за роботи, виконані в техніці декупаж, сухого валяння та вироби з фоамірану;
– Софію Виклинець (Калуський коледж культури і мистецтв, І курс, «Образотворче мистецтво»), за аплікацію з природніх матеріалів «Щедра земля»;
– Куцій Оксану (Калуський коледж культури і мистецтв, ІV курс, «Образотворче мистецтво»), за народну іграшку «Лялька-мотанка».

Ми вкотре переконуємося в тому, що молодь Калуша талановита та самобутня, шанує традиції свого народу та любить свою країну.
Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 481 | Додав: jun-biblioteka | Теги: наша спадщина | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »