П`ятниця, 26.04.2024, 08:54

Головна » 2015 » Грудень » 9 » Зустріч з молодою письменницею Надією Кбур "Спасибі, Боже, за життя..."
Зустріч з молодою письменницею Надією Кбур "Спасибі, Боже, за життя..."
3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями
5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Вшанували поетесу й волонтерів

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями та Міжнародного дня волонтерів у бібліотеці-філії для юнацтва відбулася зустріч з молодою талановитою калуською поетесою Надією Кбур та волонтерами спеціалізованого формування Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Школа волонтерів».
Модератором заходу була директор ЦСССДМ Галина Дидич.

Старшокласникам та вчителям школи №5 було особливо цікаво поспілкуватися з Надею Кбур – колишньою ученицею цього навчального закладу.
Її поетичні рядки та розповідь про себе вдало поєднувалися з виступами фахівців з соціальної роботи, презентацією «Зроби крок назустріч собі – стань волонтером», переглядом соціального ролика «Курити не модно!» за участю волонтерів міського ЦСССДМ (режисер – фахівець із соціальної роботи Ростислав Зелінський).

Несподіванкою став виступ волонтера Андрія Москаленка, студента Калуського політехнічного коледжу, який приїхав до Калуша з Донецька. Андрій продекламував свій власний вірш.
Під оплески присутніх директор Центру Галина Дидич вручила найактивнішим волонтерам Подяки Калуського міського ЦСССДМ. Теплі слова вдячності прозвучали і на адресу волонтерів-меценатів: Юрія Іляша, голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка української молоді в Україні» та Олега Ляшенка, приватного підприємця, власника піцерії «Прем’єра». Меценатів відзначили Почесними грамотами міського голови.

Олександра СОКУЛЬСЬКА, завідувач Калуської
бібліотеки-філії для юнацтва

Дивіться фотогалерею та відео заходу.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 725 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Надія Кбур, день волонтерів | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »